top of page
רחלי צפרי

נעים להכיר, 

שמי רחלי צפרי
ואני הופכת את החלום שלכם למציאות,
ליווי משלב ההריסות עד שלב הכריות.
אמא ל 3 בנות, בת זוג לדורון, סבתוש, מנהלת קריירה שניה מגשימה את הייעוד שלי. קמה כל בוקר עם חיוך, אופטימית, קשובה, אוהבת ספורט ואוהבת מאוד אסתטיקה.

הערכים המובילים בסטודיו

בכל תהליך עיצוב הבית עם המשפחות ונותני השירות השונים, ישנם ערכים שחשובים לי ועליהם לא אתפשר לעולם:
יושרה, אהבה, כבוד, נתינה, הכלה, רגישות, שמחה, קלילות, הבנה, שקיפות, יצירתיות ומקצועיות. 

עציץ בטון עם קקטוס

איך אני יכולה לעזור לכם?

אני עוזרת למשפחות וזוגות להגשים את חלומם באמצעות עיצוב פנים – לבתים פרטיים או דירות.

אני מתכננת כל בית על פי הצורך הספציפי וטעמם האישי של הלקוחות.


המשפחות שאני מלווה הם חלק מהתהליך וההחלטות, הכל נעשה בנועם ושלווה, מה שהופך אותו לתהליך מאד חוויתי ומהנה והלקוחות חשים בו ביטחון.

בתוך תהליך העיצוב והליווי אני אוהבת לצאת מהקופסה, לשבור את הראש ולמצוא פתרונות, בעיקר לראות את התוצאות בשטח, לחוש את ה "WOW" שהלקוח חווה בכל התהליך.

למה בכלל צריך מעצבת פנים?

חוסכת לכם כסף

תרשו לי לשבור מיתוס שלהיעזר במעצבת פנים זאת השקעה יקרה ולא חשובה, אלא להפך, מעצבת פנים חוסכת לכם כסף. לדוגמא, הזמנת מטבח מחברת מטבחים או הצעת מחיר שתקבלו לבד תמיד תהיה גבוהה מההצעה שתקבלו כאשר תגיעו בליווי מעצבת פנים. מעבר לכך, אני מכירה ספקים טובים ואמינים שגם שם יתנו לנו את המחירים הטובים ביותר עבור כל הרכישות.

עיצוב תפור לצרכים שלכם

את הליווי אנחנו פותחים עם פגישה של אבחון ומיפוי הצרכים האישיים והמשפחתיים שלכם שהם יהוו לנו בסיס לתכנון כולו. התוצאה שתקבלו תהיה תפורה ומותאמת למי שאתם, מה שאתם אוהבים לעשות בבית, לתחביבים שלכם, למנהגים ולהרגלים שלכם. את כל אלה אני אכיר ואדאג לתת מענה.

צמצום ומניעה של טעויות

באמצעות התכנון המדויק ימנעו טעויות תכנוניות שהרבה פעמים מתגלות אך ורק לאחר הכניסה לדירה. טעויות מסוג זה ברוב המקרים לא ניתנות לתיקון או שהתיקון מאוד יקר ומצריך משאבים רבים. את החוויה הלא נעימה הזאת ניתן לחסוך באמצעות תכנון נכון ע"י אשת מקצוע מתאימה.

חוסכת לכם זמן יקר 

לאן ללכת? מה לבחור? מתי השלב הנכון לכל דבר? על כל אלה ועוד, אני יכולה לענות לכם בצורה המקצועית והנכונה ביותר ובכך לחסוך זמן שהוא יקר מאוד, במיוחד בימים של שיפוץ או מעבר דירה.

חוסכת כאבי ראש מיותרים

ריצות, החלטות, תיאום בין מספר גורמים, וכן אפילו מוטיבציה ומצב רוח – בכל אלה אני מטפלת וחוסכת לכם את המורכבות והעול של ניהול הפרויקט. שיפוץ או עיצוב הוא אכן תהליך מורכב, בין שלל המשימות יש גם להכין תכניות עבודה: העמדה, בניה, הריסה, אינסטלציה, חשמל, תאורה, מיזוג אוויר וכו'. את כל אלה אני כמעצבת פנים מקצועית חוסכת לכם ומגישה אותם לקבלן המבצע. מעבר לכך אני מתאמת ומתקשרת בין גורמים רבים בו זמנית: קבלנים וספקים, רכישת חומרי הגמר, מעקב אחר הכמויות הנכונות, הכנת תשתיות חשמל, תאורה, אינסטלציה וכו'.

רחלי_המופלאה_(4).jpg

למה אני עושה
את מה שאני עושה?

התשוקה שלי והאהבה שלי לעיצוב, אסתטיקה ותכנון הבית הובילה אותי לבחור במקצוע.


העיצוב לא עומד בפני עצמו, הרי כל עיצוב נועד לשרת משפחה או זוג מסויים.


האהבה והחיבור שלי לאנשים מייצרים אצלי התרגשות כל פעם מחדש, כשאני שומעת את הלקוחות שלי מרוצים, נרגשים, שמחים מהתוצר הסופי שהוא הגשמת חלומם.

מומחית להנגשת הבית

גדלתי כבת בכורה לזוג הורים עיוורים בבית מונגש. החיים בבית מיוחד שכזה, העניקו לי גישה ופרספקטיבה שונה, הייתי עצמאית מאד והפכתי ל"עיניים" של הורי.
כילדה, מצאתי את עצמי לא מעט פעמים הולכת עם ההורים לרכוש רהיטים: מחליטה עבורם איזו ספה לקנות, אילו צבעים לבחור, על איזו פינת אוכל ללכת, אילו צבעים… חושבת ומדמיינת כיצד הם יעמדו בחלל ואיך יראה הבית. לשמחתי זה תמיד היה שם, תמיד היתה לי את הראיה המורחבת, היכולת לדמיין תמונה עתידית, גם בעבודה הקודמת ניהלתי פרוייקטים של שיפוצים במרחבי העבודה.

ניסיון ולימודים

משנת 1999 עסקתי בתחום משאבי אנוש ובין היתר הייתי אחראית על פרויקטים של שיפוצי המשרדים בחברה, במשך 23 שנים. 

  • בוגרת לימודי עיצוב פנים  בסטודיו B6

  • קואצינג'  וגישור – מכללת גומא

  • Nlp – באופן פרטי


למדתי מגוון קורסים בהלבשת הבית, אוטוקאד, תאורה, סקצ'אפ, תכנון מטבחים, שרטוט בניין ואדריכלות בתיכון מטרני בחולון.

 

כל הזמן לומדת ומעשירה את תחומי הידע שלי.

עציץ קקטוס ננסי
רחלי המופלאה (20).JPG

צרו קשר

תודה, נחזור בהקדם האפשרי.

  • facebook
bottom of page